Titles you rated
WickedRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.5
A Traveler's NeedsRated ★ 4.0
In Our DayRated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 5.0
AkiraRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
May DecemberRated ★ 4.5
FinchRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
MiseryRated ★ 3.0
Kinds of KindnessRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0