Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
MasterChef KoreaRated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 3Rated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5