Titles you rated
The Blind Melody AndhadhunRated ★ 0.5
The IncidentRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 3.5
You're NextRated ★ 4.0
ItRated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 4.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.5
Lights OutRated ★ 3.0
Dead SilenceRated ★ 4.0
DevilRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0