Movies
Ratings
424
Ghost in the Shell 2: InnocenceRated ★ 3.0
FrankenweenieRated ★ 5.0
Land and FreedomRated ★ 4.0
CollateralRated ★ 4.0
Open Your EyesRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
There Will Be BloodRated ★ 4.0
BirdyRated ★ 3.0
Waltz with BashirRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 3.0
Sid & NancyRated ★ 4.0
City LightsRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
MemoriesRated ★ 3.0
Sex, Lies, and VideotapeRated ★ 3.0
The Wind That Shakes the BarleyRated ★ 4.0
The Gold RushRated ★ 3.0