Titles you rated
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Top GunRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 2.5
DuneRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Kingdom of HeavenRated ★ 4.5
Crazy RomanceRated ★ 2.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 2.0
JokerRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5