Titles you rated
When the Camellia BloomsRated ★ 3.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.0
Youn's KitchenRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Movie RoomRated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5
Camping ClubRated ★ 5.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0