Movies
Ratings
51
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0
ClickRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0