Titles you rated
Man on a LedgeRated ★ 5.0
Hannibal RisingRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 5.0
The OthersRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 1.0
Vanilla SkyRated ★ 2.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
Midnight FMRated ★ 5.0
Blood RainRated ★ 2.0
MossRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Paradise MurderedRated ★ 1.0
Memories of MurderRated ★ 5.0