Titles you rated
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
Toy StoryRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0