Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Crush and BlushRated ★ 4.0
VenomRated ★ 1.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 2.0
Far and AwayRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Dark PhoenixRated ★ 0.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 0.5
It’s Okay!Rated ★ 2.5
The Hurt LockerRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Kinda PregnantRated ★ 0.5
After YangRated ★ 4.0
Tokyo!Rated ★ 4.0
Bagdad CafeRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5