Series
Ratings
40
Wednesday Season 2Rated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
MIU404Rated ★ 4.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.0
Money HeistRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Sunderland Til I DieRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5