Movies
Ratings
357
Ant-ManRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Sense and SensibilityRated ★ 4.0
Clearer than You ThinkRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 4.5
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Frozen FeverRated ★ 3.0
LavaRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
Bridge of SpiesRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5