Titles you rated
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
EmmaRated ★ 5.0
HERORated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0- My Love PatzziRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Thousand Years of LoveRated ★ 3.0
Capital ScandalRated ★ 3.5- Fairy CommiRated ★ 4.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0