Titles you rated
If OnlyRated ★ 4.0
The Lone RangerRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 2.5
Let Me InRated ★ 3.5- Fighter In The WindRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.5
ColombianaRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.0
RiddickRated ★ 2.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 1.5