Titles you rated
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
Mr. NobodyRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
HarbinRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Where the Crawdads SingRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5