Movies
Ratings
406
A Company ManRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
LoganRated ★ 5.0
JokerRated ★ 3.5
Ted 2Rated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
The PhoneRated ★ 1.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5