Series
Ratings
214
SPEC: ShouRated ★ 4.5
SPEC: ZeroRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.5- Sound! Euphonium Season 1Rated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
NANARated ★ 3.0- The SummerRated ★ 4.5
Hot SpotRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 3.5
- 데스노트Rated ★ 4.0
ChiikawaRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 3.5- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury Season 2Rated ★ 5.0