Movies
Ratings
155
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
The Two PopesRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
CocoRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 5.0
The French DispatchRated ★ 4.0
DuneRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0