Series
Ratings
70
Welcome to the N.H.K.Rated ★ 5.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
Love RainRated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 5.0- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 4.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 0.5
WestworldRated ★ 1.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 5.0- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0