Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5
Nobody Speak: Trials of the Free PressRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
MantisRated ★ 2.0
Serve The PeopleRated ★ 1.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 2.0
Love StoryRated ★ 3.5
The Perfect StormRated ★ 2.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 2.5
Children of HeavenRated ★ 3.5
Bridge of SpiesRated ★ 3.5
Sex and the CityRated ★ 2.5
The Chef of South PolarRated ★ 3.0
Vertical LimitRated ★ 2.5- Romeo and JulietRated ★ 3.5
LolitaRated ★ 3.0
The Blair Witch ProjectRated ★ 3.0
Dante's PeakRated ★ 2.5