Titles you rated
Surviving Black Hawk DownRated ★ 4.0
Killer RatingsRated ★ 4.0
Catching Killers Season 3Rated ★ 3.5
The Sons of Sam: A Descent into DarknessRated ★ 4.0
Conversations with a Killer: The Ted Bundy TapesRated ★ 4.0
Making a Murderer Season 1Rated ★ 4.0
Waco: American ApocalypseRated ★ 3.5
Sins of Our MotherRated ★ 3.5
Into the Fire: The Lost DaughterRated ★ 4.0
Conversations with a Killer: The Jeffrey Dahmer TapesRated ★ 4.0
Night Stalker: The Hunt For a Serial KillerRated ★ 4.0
The RipperRated ★ 3.5
Sophie: A Murder in West CorkRated ★ 4.0
Evil GeniusRated ★ 4.5
The KeepersRated ★ 5.0
Tiger King: Murder, Mayhem and MadnessRated ★ 4.0
Conversations with a Killer: The John Wayne Gacy TapesRated ★ 4.0
I Just Killed My DadRated ★ 4.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 4.0
Anne of Green GablesRated ★ 5.0