Movies
Ratings
571
12.12: THE DAYRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 2.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 3.5
Despicable Me 4Rated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
The Wild RobotRated ★ 3.5
ReboundRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 2.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0