Series
Ratings
41
Adventure by Accident Season 2Rated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
LiveRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.5
Work Later, Drink NowRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0