Titles you rated
Begin AgainRated ★ 5.0
Into the StormRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Fermat's RoomRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 1.5
Mourning GraveRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 3.5
Demolition ManRated ★ 4.0
YamakasiRated ★ 4.0
Escape PlanRated ★ 2.5
Fast & FuriousRated ★ 3.0
The Fast and the FuriousRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Wheels on MealsRated ★ 3.5
Conquest of the Planet of the ApesRated ★ 4.0