Titles you rated
DeadpoolRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 4.0
CasperRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Beastie BoysRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5