Movies
Ratings
13
ElementalRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5