Titles you rated
- World of Street Woman FighterRated ★ 1.0
Farming Life in Another WorldRated ★ 1.5- Earth Arcade Season 3Rated ★ 3.0
YAIBA: Samurai LegendRated ★ 3.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 2.5
Mew Mew PowerRated ★ 2.5- 원피스 17기Rated ★ 3.0
원피스 16기Rated ★ 3.0- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 3.5
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 3.0
- 원피스 15기 : 마린포드 PART2Rated ★ 4.5
- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 4.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 4.5
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 4.5
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 4.5
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 4.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 3.5
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 3.5
- 원피스 5기Rated ★ 2.0
- 원피스 4기Rated ★ 3.0