Movies
Ratings
680
Secret(working title)Rated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
Molly's GameRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
The Wild RobotRated ★ 5.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Despicable Me 4Rated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 4.0
Leave the World BehindRated ★ 0.5
Kill BoksoonRated ★ 3.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.5