Titles you rated
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Power KingRated ★ 1.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 5.0
Innocent ThingRated ★ 2.0
The Legend of HerculesRated ★ 1.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
NoahRated ★ 3.0
A Turtle's Tale: Sammy's AdventuresRated ★ 3.0
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 1.0
Space Pirate Captain HarlockRated ★ 3.0
After EarthRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 3.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0