Movies
Ratings
151
The Gray ManRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 4.0
The Life of David GaleRated ★ 4.0
ExitRated ★ 1.0
Knives OutRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 5.0
Ad AstraRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.5
The Current WarRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Brokeback MountainRated ★ 4.0
A River Runs Through ItRated ★ 5.0
Dark PhoenixRated ★ 3.5
RocketmanRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0