Titles you rated
Spenser ConfidentialRated ★ 2.5
The Old GuardRated ★ 3.5
ExtractionRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
6 UndergroundRated ★ 2.5
London Has FallenRated ★ 3.5
TorpedoRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
Operation FinaleRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
MidwayRated ★ 4.0
Black MoneyRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Man of MenRated ★ 3.5
By Quantum Physics: A Nightlife VentureRated ★ 3.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.0