Titles you rated
Children of MenRated ★ 4.5
UnforgettableRated ★ 5.0
ExtinctionRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 4.0
The WordsRated ★ 4.5
Sense and SensibilityRated ★ 4.0
A Special LadyRated ★ 1.5
RoomRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.0
The Queen of CrimeRated ★ 4.0
The PatriotRated ★ 2.5
The 13th WarriorRated ★ 5.0
Glory RoadRated ★ 2.0
My Wedding CampaignRated ★ 3.0
TangledRated ★ 2.5
Remember the TitansRated ★ 3.5