Movies
Ratings
152
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
The Green MileRated ★ 4.0
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
Fireworks, Should We See It from the Side or the Bottom?Rated ★ 1.0
Shin GodzillaRated ★ 3.0
PhiladelphiaRated ★ 2.5
Toy Story 2Rated ★ 2.5
Spider-ManRated ★ 2.5
TroyRated ★ 3.0
Ping PongRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 2.5
Paradise KissRated ★ 2.0
MulanRated ★ 2.0
The Emperor in AugustRated ★ 2.0
TarzanRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 3.5
Porco RossoRated ★ 3.5
LeonRated ★ 3.0