Titles you rated
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.5
Dark NunsRated ★ 2.0
CompanionRated ★ 3.5
Annabelle Comes HomeRated ★ 1.5
The SubstanceRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
The Skeleton DanceRated ★ 3.0
Talk to MeRated ★ 3.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
The Exorcist: BelieverRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0