Movies
Ratings
327
Perfect DaysRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Great ExpectationsRated ★ 4.0
2046Rated ★ 2.5
BabelRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The Power of the DogRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
As Tears Go ByRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.0
PrisonersRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Crying FistRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5