Titles you rated
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
HancockRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
King KongRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0