Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0- Murder ReportRated ★ 1.0
MantisRated ★ 1.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 2.0
Gangnam BluesRated ★ 1.5
SupermanRated ★ 2.0
Jurassic World RebirthRated ★ 1.5
Thunderbolts*Rated ★ 1.5
28 Years LaterRated ★ 2.0
Yadang: The SnitchRated ★ 1.5
30 Days of NightRated ★ 2.0
SinnersRated ★ 2.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 1.5
Sing a Song of SexRated ★ 3.5
PearlRated ★ 3.0
NosferatuRated ★ 4.0
The Mephisto WaltzRated ★ 2.5
Search and Seizure: The Rise of an InsurrectionRated ★ 3.5