Titles you rated
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5- RainbowRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 3.5
Scum's WishRated ★ 2.5
Terror in ResonanceRated ★ 3.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0- Dusk maiden of AmnesiaRated ★ 3.5
- BTOOOM!Rated ★ 3.0
- 절원의 템페스트Rated ★ 2.5
Guilty CrownRated ★ 2.0- Death ParadeRated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 1.5
Welcome to the BallroomRated ★ 3.0