Series
Ratings
126- 블리치Rated ★ 3.5
- 블리치Rated ★ 3.5
- 블리치Rated ★ 3.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Prison SchoolRated ★ 3.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 3.5
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 2.5
New HeartRated ★ 3.5
Lala LandRated ★ 3.5
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 4.0- My Hero AcademiaRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 1.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0