Titles you rated
Architecture 101Rated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
War HorseRated ★ 4.0
MudRated ★ 4.5
Mr. GoRated ★ 2.0
The Sound of a FlowerRated ★ 2.5
The Act of KillingRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 5.0
Kamome DinerRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Blue JasmineRated ★ 4.5
Laurence AnywaysRated ★ 5.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.5
Frances HaRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
Late AutumnRated ★ 2.5
Wreck-It RalphRated ★ 5.0