Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 5.0
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0