Titles you rated
Hedwig and the Angry InchRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
Our Twisted HeroRated ★ 4.0- The Story Of My LifeRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Name of the RoseRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
Ghost in LoveRated ★ 1.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.0- D-WarRated ★ 1.0
Forever the MomentRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 2.0