Movies
Ratings
144
AshfallRated ★ 3.5
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 2.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 0.5
CarsRated ★ 2.0
A Melody to RememberRated ★ 3.0
Isn't It RomanticRated ★ 1.0
47 Meters DownRated ★ 2.5
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
I Am MotherRated ★ 2.5
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 4.0
Christopher RobinRated ★ 2.0
Avengers: EndgameRated ★ 1.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 2.0
The CoreRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 2.5
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 2.5
A Silent VoiceRated ★ 5.0
Bee MovieRated ★ 3.0