Titles you rated
Real SteelRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
QuickRated ★ 4.0
FrankenweenieRated ★ 4.0
Cloud AtlasRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 5.0
UnknownRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The Expendables 2Rated ★ 4.0