Titles you rated
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
The Silent SeaRated ★ 3.5
Trans-Siberian PathfindersRated ★ 2.5- The Fiery Priest SpecialRated ★ 3.0
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 3.5
You Quiz On The BlockRated ★ 3.0- Unanswered questionsRated ★ 0.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 3.0
LiveRated ★ 2.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0
꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0
Law SchoolRated ★ 3.5
Inspector KooRated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 2.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 0.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5