Titles you rated
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 1.0
DevsRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
The BequeathedRated ★ 1.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.5
ShiguruiRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 3.5
The GuestRated ★ 4.0
Our PlanetRated ★ 4.5- Earth: The Power of the PlanetRated ★ 4.0
Planet Earth IIRated ★ 5.0