Movies
Ratings
98
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
SoulRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 2.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Fall in Love at First KissRated ★ 1.5
Thread of LiesRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
20th Century GirlRated ★ 2.5
UsRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5