Series
Ratings
20
Friendly RivalryRated ★ 5.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.0- すいかRated ★ 5.0
Nagi's Long VacationRated ★ 3.5- Tora ni TsubasaRated ★ 4.0
Do Not Say MysteryRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
Unsung CinderellaRated ★ 2.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Inspector KooRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0