Titles you rated
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 3.5
Perfect GameRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.0
Take PointRated ★ 3.0
The Drug KingRated ★ 2.5
DefaultRated ★ 3.0
RespectRated ★ 1.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
First ManRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
VenomRated ★ 2.5
One Cut of the DeadRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 1.5