Titles you rated
Scarlet HeartRated ★ 3.5
Chronicle of LifeRated ★ 2.5- Legend of Mi YueRated ★ 3.0
VictoriaRated ★ 5.0
The Legend of Xiao ZhuangRated ★ 3.0
Ban Shu LegendRated ★ 4.0
Two MothersRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 0.5
Winter SonataRated ★ 2.5
Delicious GuysRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 4.0
TorchwoodRated ★ 3.0
JinRated ★ 3.0- Sherlock UncoveredRated ★ 3.0
The CrownRated ★ 5.0
Producing NobutaRated ★ 3.5
The Suspicious HousekeeperRated ★ 3.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.0